Velké interview s Tommym Ratliffem

16. října 2010 v 20:26 | Nicole* |  Ostatní
adam-lambert-cz.blog.cz
Kdo by Tommyho neznal...Už jen jeho celkový vzhled,prozauje že je "jiný"...
Proslavil ho polibek s Adamem,který obletěl Ameriku.Mimochodem tento polibek provází i Glam Nation Tour...
No zkrátka,Tommyho v tomto velkém interviewium vyzpovídal japonský hudební magazín InRock...

Je to poprvé,co jsi součástí mezinárodní turné?
Už jsem dříve byl v zahraničí součástí propagačního turné,ale tohle je poprvé,co jsem na turné takového rozsahu...

Už jsi byl někdy v Japonsku?
Ne nebyl.

Myslím,že Japonsko se ti bude líbit.Máš zde hodně fanoušků.
Jo,vypadá to tak.Vím,že někteří fanoušci z Japonska dokonce letěli do Ameriky,jen aby navšívili turné a mezi němi bylo pár lidí,kterí mi dovezli dárky.Za to vdečím Adamovi.

Jaký byl doposud tvůj největší zážitek na turné?
Když se snámi loučil náš původní bubeník(Longineu Parsons III.),tak jeho poslední koncert byl sice smutný,ale ta energie při něm byla úžasná.Už máme nového bubeníka Isaaca a je nám velkou ctí s ním hrát.A dál bylo,když jsem měli pár dní volna a pronajali jsem si loď,proháněli se po oceánu na vodních skůtrec a podobně.
Je skvělé poznat rozdílná místa po celém státě.je to bláznivý život.
Před rokem jsem v tuhle dobu seděl ve své garzonce a dělal úřednickou práci.Já totiž nikdy nepracoval jako profesionální muzikant.Dál je skvělé mít vedle sebe lidi,jako je Monte,Adam.Jsou jako mí bratři.

Ty jsi vyrůstal v Kalifornii,že?
Ano,v jednom předměstí,Burbanku.

Hned tě zajímala muzika,nebo jsi našel zálibu i ve sportech nebo jiných věcech?
Na kytaru jsem začal hrát od 12 let a hrál jsem různě v kapelách v LA.Já se však tím neživil, i když byli časy,že jsem za vystoupení dostal zaplaceno.Sporty,ok...Když jsem byl malý hrál basktebal,ale nebyl jsem v tom moc dobrý.Já nejsem moc dobrý na kolektivní sporty(smích).

Zminil jsi,že jsi hrál v různých skupinách.Jaký typ muziky jste dělali?
Záleželo to na dané skupině.Někdy jsem hrál heavy metal,a protože Monte kdyby byl také součastí heavy metalové skupiny,tak si dobře zaplatíme.Společně se snažíme vytvořit podobný typ atmosféry a vylepšit ten zvuk na turné.A byl jsem kdysi bluesový kytarista.Já jsem vlastně kytarista,ale když jsem byl na konkurzu Adama Lamberta,tak se mě zeptali jestli bych nechtěl zkusit basu.A od té doby jsem basák.

Když jsi se zůčastnil konkurzu,tak to bylo místo kytaristy,basáka?
Na prvním konkurzu hledali kytaristu,tak jsem to zkusil. Ale potom mi zavolali,že místo už je obsazené,ale nabídli mi místo basáka,který vlastně také hraje na kytaru. Bylo to zrovna na mé narozeniny,a protože mě další den chtěli vidět hrát na baskytaru tak jsem rychle spěchal domů, abych popadl basu a trénoval.Prošvihl jsem tím mou vlastní narozeninovou party.A tak jsem se dostal do skupiny (smích).

Prý máš rád skupiny Depeche Mode a Nince Inch Nails.Máte s Adamem společný vkus?
Jo,mám rád kapely, jako jsou Nince Inch Nails nebo Marilyn Monroe, ale od té doby co mi Adam dal tip na své oblíbené interprety,tak poslouchám i Miike Snow,Lady GaGa a Goldfrapp.Myslím, že máme hodně společného.Oba máme rádi film Velvet Goldmine a také je mi blízký Adamův hudební vkus.Líbí se mi electro z 80. let jako Depeche Mode,Duran Duran, New Order,a na něm jsem také vyrůstal.

Kromě vašeho hudebního talentu jste si s Adamem blízcí i ve vzhledu. To vystoupení na American Music Awards bylo jen chvilku potom, co jsi byl zaměstanán, ne?
Ano, bylo to mé 1. vystoupení.

Ta část kdy tě Adam políbil,nebyla plánovaná?
Ne,prostě se to v té chvíli semlelo. Jak už jsem dříve řekl oba máme rádi film Velvet Goldmine, je to skoro,že chci být rockovou hvězdou přesně jako v tom filmu.Mluvili jsme spolu o tom a inspirovali jsme se ním.Rozhodli jsme se,že něco uděláme, ale nebyl to polibek.Na zkoušce jsme se domluvili,že až přijde k téhle části tak Adam mě zatahá za vlasy a poté odejde pryč.Bylo to první vystoupení kapely, tak jsem Adamovi řekl,že mě může vzít a udělat se mnou, co jen chce.A při show Adam přišel a políbil mě. Myslím, že to bylo cool.Rád šokuji lidi.


 A svět tím šokovaný byl, co?
Ano,protože to bylo proti křesťanskému přesvědčení.Je v pořádku,když to udělala Britney Spears s Madonnou,je v pořádku,když Katy Perry zpívá o líbání s děvčaty.Děti tohle všechno už viděly a neberou to jako nějaký problém.Ale když to udělají kluci už to problém je.A jsem rád, že jsme to udělali protože jsme na tenhle problém upozornili.

Je pravda, že ti Adam říká "Třpytkáčku" a ty mu říkáš "chlapečku"?
(smích)Je to zábavné protože když jsme se jednou potkali, tak jsem ze srandy řekl:"Copak, ty náš chlapečku?"a Adam dostal neuvěřitelný záchvat smíchu.Od té doby mu tak někdy říkám.A později když jsme se chystali na koncert a já měl na sobě hodně třpytek,tak mě Adam uviděl a nazval mě třpytkáčkem.Potom na Twitteru napsal:"Copak, ty náš Třpytkáčku?",tak jsem mu odepsal:"Tady,ty chlapečku."Byla to prostě obyčejná legrácka z které později vzniklo obrovské téma.


Neflirtujete spolu tak náhodou?
Ne,to my jen prostě pořád vtipkujeme.Jsme velmi dobří přátelé Adam je jako můj vlastní bratr.Hodně mi pomohl.Dokonce i v osobních záležitostech,když jsem byl v nouzové situaci a musel jsem opustit kapelu.Šlo o záležitost týkající se mé rodiny a Adam mi řekl,že protože jsme bratři tak se ničeho nemusím obávat a můžu ojdet za svou rodinou,kdy potřebuju.Jsme si prostě blízcí. Můžu mu říct cokoliv a on mi může říct cokoliv.Jsme velmi dobří přátelé.

Je to stále v tvé živé paměti?(tím myslím Tommyho otce,zemřel v srpnu).
Někdy mám lepší dny a někdy mám ty horší dny.Ale jsem šťastný, že můj táta viděl mé nejlepší období života a jsem na to pyšný.

 Myslíš že je něco, co o Adamovi nevíme?
Hmmm...,on je velmi otevřený.V našich volných dnech vtipkujeme a děláme hloupé věci.Určitě jsou některé věci,které v rozhovorech nebo v televizi neřekl,ale je prostě takový,jakého ho znáte.

To si také myslíme...
Dokonce když se mu něco nelíbí,tak nepředstírá opak.On to prostě řekne tak,jak to vidí není falešný. V tomhle jsme si skoro stejní,proto někdy říkáme, že jsem heterosexuální stránka Adama. Máme hodně společných věcí.

 Je pravda, že máte stejný styl humoru?
Ano,to je pravda.No,ale taky je pravda,že mám trochu zvláštní smysl pro humortak se někdy tváří nechápavě.

Máme i pár otázek od tvých fanoušků. Pocítil jsi na sobě nějakou změnu od té doby, co jsi se připojil ke kapele?
Ne,nemyslím si,že jsem se jako osoba nějak změnil.Zůstávám k sobě kritický a jsem vděčný za každou příležitost která se mi naskytne.Nezapomínám odkud pocházím a nechci sebe zkazit.Ale možná,když jsem v nějakém hodně dobrém hotelu,tak jsem potom zklamaný když najednou přijedu domů.(smích)Ale jak jsem řekl,nezapomínám odkud pocházím a snažím se nebýt namyšlený.

Když jsme se na stejnou otázku ptali Monteho, tak odpověděl, že od té doby se více líčí.
Hahaha...To platí i v mém případě. Líčím se více,než jsem byl zvyklý.Předtím jsem si dělal jen oční linky, ale teď si před show namaluju i stíny a rty.Baví mě to a znovu za tohle vděčím Adamovi.

Jaké značky makeupu používáš?
MAC.Moje rtěnka Dark Side je od MAC a míchám ji s černými stíny a tak dosáhnu gothického looku jako Marilyn Manson nebo Robert Smith z The Cure.

Co tě kromě muziky baví?
Jsem filmový "feťák".Někdy si vypůjčím všechny díly televizních seriálů a udělám si filmový maraton. Moc nemám v oblibě party,takže moc ven nechodím a zůstávám doma sám.Většinou se doma dívám na westerny a všichni mí přátelé mi proto říkají starouši. Miluju také horrory.Videohry moc nehraju, ale jeden milý fanoušek mi dal Nintendo DS, tak si občas něco zahraju.

Jaký je tvůj oblíbený western a horror?
Můj oblíbený western je asi Tombstone a z horroru to je Vymítač ďábla a Halloween.

Už pár měsíců jsi na cestách. Co tě zatím nejvíce překvapilo a nejvíce šokovalo?
Šokovalo?Myslím, že nám cesty připravily hodně překvapení.Hmm..,občas vystupujeme v překvapujících prostorech.Od úplně malého jeviště, malého zapadlého místa, až po jatka.To bylo v Texasu.Byli jsme docela šokovaní. A taky jevistě které bylo rotující, přesně uprostřed haly.Myslím, že to pro mne bylo nejzajímavější.Cítil jsem se jak na koncertě Metallicy.

Jaké bylo poslední CD, které jsi poslouchal?
Nové album National.A také poslední album Marilyna Mansona,které se jmenuje The High End Of Low. Jeho muzika mi hodně pomáhá když jsem smutný nebo mám problémy ve vztahu.Když se cítím hrozně tak mi Marilyn Manson a Nine Inch Nials připomenou,že nejsem sám.

Kde se vidíš za 10 let?
Chci stále dělat to co dělám nyní.Je to zábavné.Chci stále hrát s Adamem.A chci založit bluesovou kapelu.Každopádně budu šťastný když budu moct stále tvořit hudbu.Nechci se vrátit tam, kde jsem byl před rokem.(smích)

Chceš založit rodinu?
Samozřejmě.Už je mi skoro 29 a už mi to visí v paměti ale upřímně se toho trošku bojím.(smích)Je pro mě dokonce strašné slyšet slovo přítelkyně.Je hodně věcí které chci udělat ale musím pro to najít tu pravou osobu.Vím,že pokud najdeme tu správnou osobu,tak to pro nás nebude tak strašné, ale je těžké si někoho najít,kdo by plně podporoval vaši kariéru.Obzvlášť teď se hodně lidí chce se mnou sblížit a většinou si nejsem jistý,jestli je to kvůli mně, nebo mé práci.

A máš teď přítelkyni? (smích)
Ano, samozřejmě (smích).Často si se svými přáteli voláme a občas si stěžují na svého přítele, nebo přítelkyni,že jsou strašně na sebe upjatí.Já naštěstí nejsem takový typ osoby.(smích)

 


Komentáře

1 Alex Alex | Web | 16. října 2010 v 21:57 | Reagovat

jo dívám se na piráty :D:D

je strašně hezký jak mluví o adamovi :)
prej: neflirtujete spolu tak náhodou?:D:D:D:D:D:D
nebo bylo rozkošný jak mluvil o té puse :d

2 Lucienne Lucienne | Web | 16. října 2010 v 23:09 | Reagovat

on je úžasný.. zbožňujem ho :D

3 Hanulle Hanulle | Web | 17. října 2010 v 10:07 | Reagovat

ahojíík máš pěkný blog=)
napíšeš mi pls taky komentík kují=)
(neber to za reklamu!!)

4 Alex Alex | Web | 17. října 2010 v 13:42 | Reagovat

[2]: taky tak :D

5 Nase P?j?ka Bez Registru Recenze Nase P?j?ka Bez Registru Recenze | E-mail | Web | 2. května 2011 v 0:31 | Reagovat

Recenze Na Home Credit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama