Lék na lásku...?

27. listopadu 2010 v 23:11 | Nicole* |  Jednodílné
No,chtěla jsem napsat nějakou jednodílovku tak uvidíme jeslti se vám to bude líbit :D.Je tu uplně něco jiného co jsem kdy psala,snažila jsem se do toho vduchnout trochu reality...tak to nějak dopadlo :D.Je to delší,psala jsem to dva dny,dalo mi to zabrat :D
Hezké počtení a komentáře ocením :o)

V ruce jsem držela větší,zaprášenou krabici,ve které byli ukryté všechny vzpomínky.Zachycovali různé udalosti,oslavy či jen naprosto obyčejné okamžiky.....Fotoalba...
Opatrně jsem drahocenou krabici položila na stůl,bříšky prstů sem přejela po zaprášeném víku.Tuhle krabici mi dala babička.Ta všechny okamžiky,do ní "vložila".
Krabici jsem otevřela spočinula jsem spousta fotek a fotoalb.Před očima mi projede spousta okamžiků.Já jsem prostě na tohle hrozně citlivá.Jsem už taková od malička,v mých mladých letech jsme "žhavili" pořád dráty u počítače.Pak přišel i obrovský fenomén...Facebook.Ale, o tom někdy jindy,vy možná o Facebooku čtete maximálně v učebnicích...

Otevřela jsem fotoalbum.Úvodní fotka,na které jsem byla já byla hrozně stará.Ještě "klasická",teď už máme fotky,které se hýbou jako video.Ano,tak vyspělý je již svět.
Na fotce jsem měla dlouhé růžové šatičky,dva roztomilé culíčky a široký úsměv na rtech.Ještě skoro bez zubů.
Usmála jsem a pokračovala dál.Fotky zachycovali moje výmečné okamžiky.Na jedné jdu právě do I.třídy,tašku na zádech,sukně ke kolenům...
Obrátila jsem na další stránku.Dostávala jsem se již do své puberty.Svoje dlouhé vlasy jsem měla volně rozpuštěné,na tváři mi panoval úsměv.Za svůj život jsem se pořád úsmívala.Všechen žal jsem spalovala úsměvem...

Prsty promnu již slepené stránky,tyhle "knížky vzpomínek" neotevřel někdo už pěkně dlouho.Na dalších stránkách jsou zachyceny moje oslavy narozenin.13.narozeniny slavím z rodiči,14.ale již s kamarádkami.Nakonec prolistuji pořád s úsměvem fotoalbum a nechám ho na stole.Sáhnu do krabice pro další,nemohu žádné nahmatat a tak vytáhnu to,které je uplně na spodě.

"Tohle album už si nepamaji."zamumlám tichou poznámkou.Opatrně jej otevřu a stuhne mi pohled.
Tahle fotka je stará minimálně 30 let.Na fotce jsem s mužem,který mi převrátil celý život.Nikdy nezapomenu na jeho laskyplná slova,jeho úžasnou vůni.Okamžiky které jsem s ním strávila se nedají zapomenout.
.
Jmenoval se Adam,v té době kdy jsem ho poznala,tak byl dost slavný,byl to úžasný zpěvák.Jeho hlas zaujmul každého.A to i mě.
Když mi moje nejlepší kamarádka,dala k narozenám lístky na Adamův koncert skákala jsem radostí.Nemohla jsem se dočkat až Adama uvidím.Těšila jsem se jako malá holka,a to už mi bylo dávno přes 20.
.
Když konečně nastal datum,které jsem měla červneně zaškrtunté,byl to pro mě ten nejúžasnější den v mém životě.
Jakmile se moji ruky Adam dotkl,rozbrečela jsem se štěstím.Mimochodem svoji dlaň jsem si pak střežila jako oka v hlavě...
Koncert sice skončil ale pak měla být autogramiáda,při ní jsem plánovala,že udělám gesto,které by jste možný očekváli od nějaké bláznivé puberťačkačky.
"Nebudu ti říkat,že ta show byla úžasná...To ty víš,ale řeknu ti něco jiného.Miluji Tě."vykoktala jsem,když se mi Adam právě podepisoval.Celé si to do detailu pamatuji,i na jeho reakci.

.
Pamatuji si jako jsem stoho byla pořád pryč.Nevím jak ale měla jsem ten den hrozné štěstí,stála jsem v drogérii a a předmnou stál Adam.Pořád vidím jak tam stojí a pečlivě si vybíral lak na nehty.
Potom co jsem ho oslovila jsem se začali stýkat každý den,stali se z nás nejlepší přátelé.Adam byl můj nejlepší kamarád jakého jsem kdy měla.Do té doby než jsem zjistila,že ho opravdu miluji.
Tenkrát jsme spolu byli v parku,seděli jsme na lavičce povídali si.Pak sem mu to řekla...
Představovala jsem romatickou love story ale stalo se to co jsem v té době možná trochu čekala.Adam na to nedokázal reagovat.Něco koktal co však nedávalo smysl.
Ten večer jsem utekla s brekem domů,jako kdyby mi bylo 15.

.
O rok později byla na trhu nová knížka s názvem "Lék na lásku.",autorem jsem byla já.Na poslední stranu jsem dala větu,která mi leží v hlavě až do teď:
"Jaký je tedy největší lék na lásku?Zjištění,že osoba do které jste zamilované je gay."
Ano,vaše myšlenky jsou správné,Adam byl gay.I když jsem ho opravdu milovala,a nedělala jsem to ráda,od toho dne jsem se s ním přestala stýkat.I když mi poslal spousta SMS a hodněkrát mi volal,nikdy jsem to nevzala.Možná,že je to osudová chyba.Možná.

.
Za ty roky jsem vydala ještě 5.knížek.Byly celkem úspěšné,jenže když jsem si ve 40.letech uvědomila,že už mi pomalu odbyli biologické hodiny bylo již pozdě.Neměla jsem přítele,manžela,děti...
Ale tohle napravit bylo také pozdě.Ano,pár přítelů jsem měla ale nikdy jsem k nim necítila,to co jsem cítila k Adamovi.Všechny ty pocity mám zaryté v srdci a paměti.

.
Roky plynuli a já před týdnem oslavila svoje 62.narozeniny.Místo dítěte jsem měla jezevčíka,místo manžela lásku ke kníhám.
Občas jsem potkávala v parku Adama,chodím tam venčit svého 4nohého kamaráda.Adam se nezměnil,je z něj supr-čupr děda,který na sebe i ve svých 68.letech dbá jako žádný jiný děda.Po parku chodí asi ze svým manželem,je z nich rozotmilý pár.A jestli mě pozná?...Ano,vždcky mi řekne "Ahoj Nicole..."

Konec.
 


Komentáře

1 Terča Terča | 27. listopadu 2010 v 23:21 | Reagovat

KRÁSA, nemám slov fakt nádhera!!!!!

2 Terča Terča | 27. listopadu 2010 v 23:22 | Reagovat

kde ty nápady na psaní bereš?

3 Alex Alex | Web | 27. listopadu 2010 v 23:40 | Reagovat

wow :D umřela jsem, to je dokonalýý :D:D

4 Nicole*/Webmiss/ Nicole*/Webmiss/ | Web | 27. listopadu 2010 v 23:45 | Reagovat

[2]: že,by moje všechny moje pocity?;)

5 Terča Terča | 28. listopadu 2010 v 10:42 | Reagovat

[4]: mohla by jsi mi prosim dát tvuj facebook prosim???

6 Nicole*/Webmiss/ Nicole*/Webmiss/ | Web | 28. listopadu 2010 v 12:07 | Reagovat

[5]: vždyť už ho máš ;)

7 Terča Terča | 28. listopadu 2010 v 14:15 | Reagovat

fakt? :-D

8 Nika :-) Nika :-) | Web | 27. ledna 2011 v 10:15 | Reagovat

D-O-K-O-N-A-L-É!!!
Tak krásne,romantické a smutné....je to možno divné ale pred pár dňami (čo som o tejto jednokapitolovke nemala ani páru) som tiež rozmýšľala nad tým ako bude vyzerať Adam keď budem mať ja toľko rokov ako on....brrrr to nee X( xD hmm škoda :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama