GLAM NATION TOUR:Special-Shrnutí

18. prosince 2010 v 21:49 | Nicole* |  Glam Nation Tour
adam-lambert-cz.blog.cz
Jak jsem slíbila,tady to máte :).Dalo mi to spousta práce,sestavila jsem pro Vás ty nejlepší okamžiky s tour.Vždy jsem dala fotku,nad uplně jiné vystoupení a to aby jste se podívali na koncert,který nebyl třeba nějak jiný,než ostatní...Takže příjemné počtení/podívání :D.


Přesně 4.června vypuklo GLAM NATION TOUR.Celé tour bylo ostře sledované,disktované ale bylo i o něj velký zájem.Proč taky ne?Adam byl v 8.řadě American Idol nejvýraznější soutěžící,vydal debitovou desku takže jeho show zajímala spousta lidí.
Každý koncert měl skvělou atmosféru,to se dalo usoudit již podle videích.Vždy byla jiná kapacita míst,někdy to bylo kolem 1000-2000 ,někdy to byl skromý koncert o 750 místech ale například na show,v Singapuru byla kapacita míst přes 20.000.
adam-lambert-cz.blog.cz
(New York-22.6.2010)
......
Jak už jsem říkala každá show měla skvělou atmosféru,ale byla také i celkově sexy a vždy Vás donutila se hýbat!Ať už tančil Adam se svými tanečníky,nebo "dělal sexy gesta"-jedno z takových "gest",které je mimochodem u fanoušků velice oblíbené je polibek mezi Adamem a baskytaristou Tommym Joe Ratliffem.Právě v New Yorku,bylo tot gesto poprvé použito(na tour,poprvé to bylo na
American Music Awards.)

.......
Že,Adam je opravu úžasný muž,nejen,že pohledný,chytrý a hlavně někdo s velkým srdcem jsme mohli již několikrát přesvědčit z různých rozhovorů ale také,že se Adam zastal své fanynky nám dokázal na koncertě 2.července v městě Charlotte.Při písničce Sure Fire Winners totiž křikl na ochranku,které se nelíbilo,že si Adama nějaký fanynka fotí.Po té fanynce řekl "Vyfoť si mě."
(23.7.2010-San Francisco)
......
Velmi emotivní koncert se odherál v Oklahoma City dne 6.8.2010 jelikož 5.8 zemřel otec basák Tommyho Joa Ratliffa.I když bylo celé tour chvilku "zahaleno do červné barvy",tak přesto při této show oslavila tanečnice Sasha Mallory své 22.narozeniny.

.......
(10.10.2010-Manila)
.....
10.sprna,kde se koncert odehrál ve městě Erie(mimochodem v krásném renesančním divadle),Adam poprvé zazpíval cover 20th Century Boy od  skupiny T. Rex.Nakonec tento přídavek zazpíval na spousta show,fanoušci si tento cover oblíbili...

originál:
......
(17.8.2010-Providence)
......
Koncert v Hyannis se lišilo od ostatních koncertů.Tato show se totiž odehrávala na kulatém,otačivém podiu.Pro fanoušky to byl velký zážitek.

(18.9.2010-St. Petersburg)
.....
"Rozlučkový koncert" se konal v Atlantě.S kým,že?Loučil se s námi bubeník Longine Parsonse.Tento skvělý bubeník odešel ke své dřívější skupině Yellowcard,která tento rok pořadala comebeckové turné.A kdo,že byl a je náhrada?Tu už dobře znáte-Isaac Carpenter.
Rozloučení s Longienem vypadlo asi takhle:

.....
(6.11.2010-Helsinki)

Rozloučení s americkou části tour se konalo 21.9 v Puyallup.Byla to velká ruzlučka,jak vypadala se klidně podívejte:

.....
(26.9.2010 Singapur)

Jedinečná show,která se konalo mimochodem ve dne ale k tomu ji sledovalo 20.00 lidí!Show se konala při Velké ceně Formule 1.Po tomto koncertu pak celé Glam Nation Tour mělo namířeno do Japonska.

.....
(26.10.2010-Honolulu)
.............

Při asijské části turné Glam Nation Tour zavítalo i do Nagoya,zde bylo do tracklistu přidáno několik písni a to:For Your Entertainment,Voodoo a Down The Rabbit Hole....

.....
(12.10-Hong Kong)
......

Koncert v Kuala Lumpur byl velmi ostře sledován.V této "islámské" zemi je na homosexualitu uplně jiný postoj,takže se konali i protesty proti Adamově koncertu.I když musel být koncert trošku upraven,tak Adam souhlasil se všemi nároky této země,tak na skvělé show nic neubralo.Například Fever se konala bez "Adommy",tak z ná bylo publikum velice nadšené,nejen,že místo polibku s Tommy Joe Ratliffem,"dal" Adam polibek publiku ale skvěle Fever zazpíval.

.....
(24.11.2010-Milán)
......
Při koncertu v Auckland Adam zazpíval písničku Enter Sandman od Metallicy-a to jelikož basák Tommy Joe Ratliffa měl narozeniny.Tuto písničku prý zbožňuje.Tommy o tom vůbec nevěděl,takže to pro něj bylo překvápko :-)


......

(29.11.2010-Londýn)
.....
Koncert v Sydney byl velice...uhm...hledám slova.Adam totiž políbil svoji fanynku!A to nebylo všechno,samodřejmě tu bylo "gesto" s basákem Tommym Joem Rattliefem ale také byl na "seznamu" olympionk,který se na koncert přišel podívat-Matthew Mitchame,ten však odmítl.Proč?Matthew na Twitteru vysvětlil,že už má 4.roky přítele,kterého miluje..Adam to respektoval ale pak řekl: "Zkusíme to znovu...Musím dostat svoje." a opravdu "svoje dostal" polibil(spíše "olízl")své vokalistky Cam.


.......
(22.11.2010-Vídeň)
......

Sice Adam ČR nenavšítivil ale přesto jeho show spousta fanoušků mohla okusit.Tuto možnost dávaly 5.koncertů v Německu,a jeden v Rakousku-Vídeň.Podívejte se na ochotnávku z každého koncertu!

Mnichov:

Hamburg:

Berlín:

Stuttgart:

Kolín:


Vídeň:
......
(23.11.2010-Curych)
.......

V Paříži byla poprvé zazpívaná písnička Purple Haze od Jimiho Hendrixe,v Adamově podaní.Jestli to dopadlo dobře nebo ne,posuďte samy:

originál:
.....
(19.10.2010-Melbourne)
......
Přiznivci "Adommy" si na Amsterdamském koncertu přišli na své.Za tento večer Adam nepolíbil Tommyho Joa Ratliffa nejen při Fever ale při i Whole Lotta Love...
.....
(15.7.2010-Kansas City)
.....

Při koncertě v LA,kdy už se Glam Nation Tour byla skoro u konce,Adam vystoupil v hale,kde před 6 lety zde Adam vystoupil se svoji skupinou The Zodiac Show a u "fanoušků" to mělo velký úspěch.Show začala vystopením Adamovi kamarádky Alisan Porter,která mimochodem s Adamem zpívala na tomto koncertu i písničku Aftermath.Mimochodem přídavek byla písnička A Change Is Gonna Come,která The Zodiac Show proslavila...


.....
(3.11.2010-Nagoya)
.....
Celé Glam Nation Tour zakončil koncert v LA.Kapacita míst byla 2300 a nepřekvapím,když řeknu,že bylo vyprodáno.Tento koncert byl hodně výjmečný,nejen,že Adam byl plný enrgie,ale pro milovníky "Adommy" se tento okamžik opakoval.Při Aftermath se Adam rozplakal(tedy pokuď mě nešálil zrak).Tuto úžasnou show zakončilo Purple Haze&Whole Lotta Love,kde Adam udělal spousta "sexy gest" a dokázal,že jeho hlas je opravdu výjmečný.


©Nicole* ONLY FOR>adam-lambert-cz.blog.cz!!!


Staň se fanouškem tohoto blogu na FB: 
 


Komentáře

1 Cherry Cherry | Web | 18. prosince 2010 v 22:08 | Reagovat

děkuju :))

2 Terča Terča | 18. prosince 2010 v 22:15 | Reagovat

vážně super, všechno co jsem potřebovala vidět fakt perfektní děkuju :-D

3 NikuSh* NikuSh* | Web | 19. prosince 2010 v 9:31 | Reagovat

Pěkný blog :)

4 GaGaGiRl* GaGaGiRl* | Web | 19. prosince 2010 v 12:03 | Reagovat

šak a až 8 ich má xD  A super obrázkyy aj videá,chcela by som ísť na jeho koncert ;)

5 GaGaGiRl* GaGaGiRl* | Web | 19. prosince 2010 v 13:34 | Reagovat

Ahooj ako sa máš? Niečo nové?
ťešíš sa na Vianoce? ;) Už iba 5 dní :))
Tak ahooj xD

6 radim-mek radim-mek | Web | 19. prosince 2010 v 13:43 | Reagovat

ahoj nechces se prihlasit do SONB??

7 Summer ;) Summer ;) | Web | 19. prosince 2010 v 15:02 | Reagovat

Moc se omlouvám, že jsem teď neobíhala, ale není čas :-( .. Krásně jsi to napsala ♥ Jinak kdy bude další část povídky ? :'(

8 Krist Krist | Web | 19. prosince 2010 v 15:12 | Reagovat

on je úžasnej!! :-)

9 Jacke Jacke | Web | 19. prosince 2010 v 19:41 | Reagovat

Ahoj, ok budeme affs :)
Až si mě přidáš, tak mi dej vědět, já si tě taky přidám .)
Jacke

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama