Rozhovor pro magazín X Factor

12. prosince 2010 v 13:29 | Nicole* |  Novinky
adam-lambert-cz.blog.cz
Své evropské Glam Nation Tour Adam zakončil svými 4.koncerty v Anglii.Adam poskytl rozhovor pro magazín X Factor...Mluvil zde o svém albu,American Idol...

Ahoj,Adame.Jak se ti podařilo vyprodat všechny koncerty ve Velké Británii,když Tě tady skoro ani nikdo moc nezná?

Hm,myslím,že ty koncerty nejsou ani moc velké (smích).Jsou spíš skromnější.Ale myslím,že velkou roli v tom sehrál internet a také vzájemná doporučení fanoušků.Slovo dalo slovo a vznikla zde moje sice malá,ale zapálená a vášnivá fanouškovská základna.

Na své poslední desce máš songy,které ti napsala Lady GaGa,Muse nebo P!nk.Jak chceš tohle se svou novou deskou překonat?

Hm, ještě jsem materiálně na novém albu pracovat nezačal.Ale mozkové závity se mi začínají zapalovat,motor začíná startovat,už jsem si sepsal několik takových "konceptů",nápadů. Už vím, kterým směrem se chci ubírat a o lidech s,kterýma chci spolupracovat,ale ještě nic nezačalo.Je to ještě takové "embryo".

Oplatíš Lady GaGa spolupráci na jejím chystáném albu?

Myslím si,že je to jen a jen na ní (smích).Pokud by mě o to požádala,tak bych se téhle příležitosti chopil.Byla by to pro mě velká pocta,ale musíme si uvědomit, že je velmi zaneprázdněná a má svou vlastní vizi,takže uvidíme.

Byl jsi v American Idolu.Dohnal Tě Simon Cowell někdy k slzám?

(smích) Uhm,Simon, á mám rád Simona.Tuhle show jsem sledoval roky,takže jsem věděl,co od něho můžu čekat.Pamatuju si, že poprvé,co jsem vešel před porotu,tak se na tak trochu samolibě ušklíbl.

Byl jsi zklamaný,když jsi soutěž nevyhrál?


To si nemyslím.Do soutěže jsem šel s vizí,že by se mi mohlo otevřít pár dveří.Chtěl jsem získat nové příležitosti.Já jsem ani nepomyslel na to,že bych se mohl probojovat do TOP 12.

Vážně?Ale no tak,Adame...

Opravdu ne.Během Hollywood kola už zůstalo jen kolem 150 soutěžících,když jsem se rozhlédl kolem sebe,tak jsem si poprvé uvědomil,že bych mohl mít šanci, protože tam nikdo nebyl takový jako já.

Během soutěže jsi v jednom interview řekl,že jsi homosexuál.Po soutěži jsi řekl,že to možná mělo vliv na výsledek soutěže.

Rozhodl jsem se o tom promluvit,jelikož si myslím,že bylo důležité to vyjasnit,protože kdyby se tak nestalo,pak by to bylo na mých bedrech.Nevím přesně, jak to funguje ve Velké Británii,ale když v Americe někdo zaslechne slovo homosexuál,tak se jejich mysl zatemní a ani nechtějí slyšet jeho muziku.Ale jak se říká,každý je originál,každý dělá,co umí.Možná tajemství jsou příhodná pro byznys...

Staň se fanouškem tohoto blogu na FB: 
 


Komentáře

1 Mr. Madro Mr. Madro | Web | 12. prosince 2010 v 14:51 | Reagovat

Najviac sa mi páči tá časť o skromných koncertoch :D

2 Alex Alex | Web | 12. prosince 2010 v 22:48 | Reagovat

Vážně?Ale no tak,Adame...
to mě dostalo :DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama