Adommy>> Nejsem hračka! (dvojdílovka) (část II.

8. března 2011 v 0:07 | Nicole*
Huhu(co s tím mám?!:D) takže zavěrečná část :D...Je to dlouhý jak něco:D, psala jsem si tim 2. hodiny:D (pořád jsem něco mazala:D)
+++komentáře potěší ;)+++

Tommy tedy rychle přiklusal ke dveřím aniž by se podíval kukátkem kdo to je otevřel. Okamžitě strnul, krve by se v něm nedořezalo, když viděl osobu, která stála před jeho dveřmi. Byl to Adam...sám! "Co tady děláš?" zablekotal Tommy. Nechtěl si to přiznat ale rád Adama viděl. Kdyby jen mohl na nic by se ho neptal a okamžitě by z něj vylíbal duši. Ale musel to udržet. Všechnu tužbu, bolest, lásku. "Přišel jsem návštivit mého moc dobrého kamaráda..." zachychotal Adam. Možná měl v krvi trošku víc alkoholu než je dobré, ale stejně připadal Tommymu nádherný, přitažlivý, roztomilý.
Tommyho tohle zahřálo u srdce, cítil to blaho, které zná... Vždy ho cítil, když byl s Adamem.
"Tak pojď dál..." pobídl ho tedy. Teprve teď si uvědomil, že před Adamem stál polonahý.

"Kde jsi nechal Sauliho?" okamžitě se začal Tommy zajímat. Nebyla by mu moc milá představa, že za pár minut, by tu zvonil Sauli. "Hm...Nevím." pokrčil Adam rameny. Vypadal jako kdyby mu to bylo "celkem" volný. "Dáš si něco?" zeptal se Tommy Adama, který se mezitím uvelebil na sedačce.
V místnosti na pár sekund zavládlo ticho, až možná trapné.
Adam si mezitím prohlídl hruď Tommyho. Tommy ho dlouho dobu přitahoval, cítil k němu i takový krásný pocit, jako je láska. Ale pořád si to nechtěl přiznat. Tommy byl jen kamarád...Dobrý kamarád.

"Hm, jo..." kývl Adam hlavou. Tommy mířil tedy do kuchyně, s tím, že Adamovu vaří kafe, čaj nebo mu dá colu...."Tebe." zkousl si ret Adam. Ne, že by styděl ale přišlo mi to trošku..no, divné, když ještě před hodinou se "měl" k Saulimu. To nebyl nijak příjemný pocit.
"Ehm..co?" zapípal tiše Tommy. Nemohl věřit tomu co slyšet, ale upřímně slyšel to rád. Čekal však, kdy se začně Adam smát jako blázen, a zjistí, že je to jen "žertíček". Ale asi nebyl. Adam na něj hleděl, parkát očima mířil i dolů. Tak Tommy byl bez trička, takže proč toho zrovna nevyužít, že?
"Copak? Neříkej mi, že si to nečekal." ušklíbil se Adam, jakmile se díval zpříma zase na Tommyho a ne na jeho hruď.

"No..ne nečekal." zastyděl se možná Tommy a usedl k Adamovi- tedy až na druhý kraj sedačky. Jako kdyby se ho snad bál. "Pojď blíž, ne?" zasmál se Adam. Přišlo mu tak roztomilé, jak Tommy byl takový..jak to vyjádřit? stydlivý..něco takového.
Tommy se tady o malý kousíček posunul k Adamovi. A napjatě čekal co bude dál.Chvilku opět nastalo ticho, které trvalo ještě dlouho ale mezitím Adam napřáhl ruku a Tommyho si přitál více k sobě. "Ty se snad bojíš, že tě ukousnu..." Tommy ucítil Adamův teplých dech na svét tváři, až mu naskočila husí kůže. O tomtu okamžiku dlouho snil.

Adam Tommyho něžně chytl za bradu a hluboce se mu zadíval do očí. Hledal v nich souhlas, že může. Že může (opět) ochutnat jeho rty. Přiblížil se k Tommymu tedy ještě víc a něžně ho políbil na rty. Nechtěl však dělat nic, co by Tommymu bylo proti srsti. Odtrhl se tedy od něj (a však velice něžně a nerad) a vyslovil otázku..."Tommy, jestli tohle nechceš, tak mi to řekni. Já to budu zcela respektovat.". Tommy se odmlčel a sklopil hlavu dolů. Tiše mu odpověděl..."Právě naopak." podíval se na Adama zase zpět, který zářil. Nečekal na nic, a na Tommyho se doslova vrhl. Dlouhou dobu si vychutnával jeho rty, které chutnaly sladce, a byly sametově hebké.

Tommy přitom vdechoval vůni, kterou dobře znal. Tenhle okamžik, byl pro něj...kouzelný, vysněný..nepopsatelný. Přál si zastavit čas, ať tahle chvíle neskončí.
Adam přejel na krk Tommyho, který si patřičně vychutnal již jako rty. Zanechával na něm vlhké stopy, které miřily čím dál dolů- po hrudi.
Když se konečně nabažil, mířil k knoflíku u Tommyho kalhot. Tommy cítil opět ten neuvěřitelný pocit, že je tohle špatně. Že tohle nejde. Vždyť přeci..co Sauli? Podobných myšlenek měl více, možná vyčítky svědomí. "Adame?"...

Adam nechal zip u kalhotem zipem, přiblížil se k Tommyho obličeji a čekal co má na srdci.
Tommy hořce polkl, a na jednu stranu se ani nepoznával, co Adamovi právě chce říkat. Byl z těch všech pocitů dosti zmatený. "Víš...bojím se, že tohle je jen hra a ty...se vypaříš zase za Saulim..." vypadlo z něj. Byl rád ale i nerad, že tohle řekl.
"Tommy ale..."chtěl říct Adam. Možná, měl pravdu ale co když ho více táhlo to vše k Tommymu?
Snažil se to celé "udobřit" doufal, že Tommy tyhle myšlenky zažene...Každý polibek, který mu Adam daroval, by ho měly "udobřit".
"Nejsem jen tvá hračka!" nenechal se Tommy. Sám se nepoznal, kde se tohle v něm bere. Najednou měl k Adamovi..takový ne že odpor..ale..."Dobře...byla to chyba..." zapípl tiše Adam a odešel. Během pár sekund byl pryč, uplně pryč. Tommy pořád zůstal ve stejné pozici, skoro s rozepnutými kalhotami.

Najednou se ale rychle svedl a běžel za Adamem. Doufal, že ho stihne...Seběhl schody a doufal, že se tohle dá smazat. Buď to Adamovi řekne teď nebo nikdy. "Miluju tě!" zakřičel přes celou chodbu. Adam litoval, že sem vůbec chodil, věděl, že ho to teď bude stát dosti..bolesti?...Jakmile ale slyšel tu sladkou větu zastavil. V hlavě si to ještě tak 50x zopakoval a běžěl nahoru.

Tommy mu vběhl do náruče, kterou už byla jen a jen pro něj...

Tahle noc bude ještě dosti dlouhá....
 


Komentáře

1 Krist Krist | Web | 8. března 2011 v 1:09 | Reagovat

je to krásný, zlato :) naprosto ě to pohltilo! doufám že brzo napíšeš další povídku na téma Adam&Tommy :)

2 Krist Krist | Web | 8. března 2011 v 1:46 | Reagovat

ale houbelec! mě se to líbí a basta (dupnutí) :D

3 Alex Alex | Web | 8. března 2011 v 6:29 | Reagovat

ty vole... sežeru tě! zabiju tě! umačkám tě! já nevím co všechno :D hey já tu u plně brečím štěstím :D kvůli tobě, ty satane!! jak si to dokázala? přes všechen tvůj "odpor" k Adommy?:D tý vole. to je moc :D to je tak úžasný až .. až. já z toho umřu :D bože.. to je krásný :D kurva, zas moc kecám :D áááá :D

4 Sára Sára | Web | 8. března 2011 v 14:08 | Reagovat

Adommy mám ráda a tohle bylo fakt pěkný. Děkuju za počtěníčko:D

5 Lukash Lukash | Web | 8. března 2011 v 15:01 | Reagovat

super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama